Dla nadleśnictw

Informujemy, iż jednostki Lasów Państwowych mogą nabywać poprzez nasz sklep produkty i towary:

- bez konieczności stosowania procedury zamówień publicznych [jesteśmy jednostką organizacyjną Lasów Państwowych]. Jest to stanowisko zgodne z pismem Dyrektora DGLP zn.spr.OZ-023-2/04 z dnia 07.04.2004r.


- z 30-dniowym terminem płatności ,

W przypadku zamówień stałych lub dokonania większych zakupów przewiduje się możliwość zastosowania bonifikat cenowych. Będą one ustalane indywidualnie .

Oczywiście wystawiamy faktury VAT.

Oferujemy :

- sorty mundurowe, zgodne z obowiązującymi przepisami - w tym - wzorcami zatwierdzonymi przez Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych (kontakt: mgr Anna Borys : anna.borys@szczecinek.lasy.gov.pl) do nabycia bezpośrednio w naszym punkcie handlowo-dystrybucyjnym w siedzibie RDLP Szczecinek w miejscowości Szczecinek; istnieje także możliwość wysłania do odbiorcy kurierem.

- odzież i obuwie łowieckie i myśliwskie w szerokim asortymencie (kontakt: Karolina Lasota karolina.lasota@szczecinek.lasy.gov.pl do nabycia bezpośrednio w naszym punkcie handlowym w siedzibie naszego biura - tj. Zespołu Składnic LP w Białogardzie; istnieje także możliwość wysłania do odbiorcy kurierem.

- wyroby z drewna, w tym - wyposażenia miejsc postoju pojazdów, parkingów, elementów tzw. "małej architektury" do nabycia bezpośrednio w naszym zakładzie produkcyjnym w miejscowości Podborsko.  Oferujemy także sprzedaż wraz z dowozem zakupionych elementów i ich montażem w terenie. W tej sprawie - osobą do kontaktu jest mgr inż. Krzysztof Chmura o kontakt mailowy: krzysztof.chmura@szczecinek.lasy.gov.pl lub kontakt telefoniczny [ tel +48 94 311 32 72 lub 503 148 135].

- siatka ogrodzeniowa, nasza jednostka jest producentem siatki leśnej, wykonanej  z drutów stalowych wysokowytrzymałościowych, grubo ocynkowanych typu M (wysoka wytrzymałość - druty 2,00 oraz 2,50 mm grubości) oraz L (wysoka wytrzymałość - druty 1,60 oraz 2,00 mm grubości) .Wykonujemy siatkę z wplecionym drutem fabrycznie barwionym (zielonym).

Kontakt: Bartosz Filus (bartosz.filus@szczecinek.lasy.gov.pl)

Produkowana siatka maksymalna wysokość 2,50 mb (w standardzie: 1,50; 1,60; 1,80; 2,00; 2,50 mb) z maksymalną ilością drutów poziomych do 25 sztuk (wysokość 2 metry) lub do 27 drutów (przy wysokości 2,50 mb).

Odstęp pomiędzy drutami pionowymi: co 15 cm lub co 30 cm.

 

Nasze produkty znajdują się w ofercie cenowej. Szczególnym zainteresowaniem ze strony jednostek LP cieszą się wyroby służące do wyposażenia parkingów lub miejsc postoju pojazdów oraz słupki korowane impregnowane (stosowane do grodzeń upraw), których żywotność jest nie mniejsza niż 10 lat dzięki szczególnie starannemu procesowi produkcji.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.
 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl